Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

  iarasi inca un obiectiv

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
mma




Mesaje : 89
Puncte : 199
Reputatie : 7
Data de inscriere : 05/06/2010

 iarasi inca un obiectiv Empty
MesajSubiect: iarasi inca un obiectiv    iarasi inca un obiectiv Icon_minitimeJoi Oct 06, 2011 4:01 am

Osu!..intentionez sa participam la doua campionate :unul la sfarsitul lui octombrie iar celalalt undeva in jurul datei de 5 noiembrie .
Sper sa mergem in numar cat mai mare,si sa obtinem cateva rezultate frumoase.Primul campionat va fi de kyokushin Knock down(fara pumni la fatza Very Happy )iar cel de al doilea va fi in sistem de kickboxing WAKO.La cele doua campionate vor fi si probe de kata asa ca pregatiti-va si la kata.
Lasati avioanele si hai sa ne mobilizam putin sa facem o figura frumoasa.Vad ca potential avem determinare exista..mergem inainte Very Happy .
Osu!
Sus In jos
pisikutza

pisikutza


Mesaje : 81
Puncte : 93
Reputatie : 4
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 46

 iarasi inca un obiectiv Empty
MesajSubiect: Re: iarasi inca un obiectiv    iarasi inca un obiectiv Icon_minitimeDum Oct 09, 2011 11:45 pm

Osu! Very Happy
Sus In jos
Geo.originalangel

Geo.originalangel


Mesaje : 5
Puncte : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/05/2011
Varsta : 26

 iarasi inca un obiectiv Empty
MesajSubiect: Re: iarasi inca un obiectiv    iarasi inca un obiectiv Icon_minitimeLun Oct 31, 2011 1:29 am

A fost suuuuper campionatul de la Tulcea Very Happy flower multumim Shihan si doamna profesoara pentru tot Very Happy flower I love you
Sus In jos
pisikutza

pisikutza


Mesaje : 81
Puncte : 93
Reputatie : 4
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 46

 iarasi inca un obiectiv Empty
MesajSubiect: Re: iarasi inca un obiectiv    iarasi inca un obiectiv Icon_minitimeMar Noi 01, 2011 4:58 pm

Cu multa placere, copilasii mei.E placerea mea sa va antrenez si cred ca si Shihan simte la fel.
Haideti sa facem o figura frumoasa si la urmatorul campionat.
Ne antrenam,bine?!?!
flower flower flower
Sus In jos
Continut sponsorizat





 iarasi inca un obiectiv Empty
MesajSubiect: Re: iarasi inca un obiectiv    iarasi inca un obiectiv Icon_minitime

Sus In jos
 
iarasi inca un obiectiv
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» urmatorul obiectiv..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Noutati :: Noutati-
Mergi direct la: