Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Salutare, CLUB MMA!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
ionutz

ionutz


Mesaje : 8
Puncte : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/06/2010

Salutare, CLUB MMA! Empty
MesajSubiect: Salutare, CLUB MMA!   Salutare, CLUB MMA! Icon_minitimeLun Sept 05, 2011 3:49 am

Salutare, celor de la Club MMA, adevaratilor luptatori care traiesc cu/in spiritul Kyokushin!
Salutare, in mod special Sempaiului Anatoly Danilov, primului meu instructor si profesor! Vreau sa va spun ca am aflat de faptul ca unii dintre voi au avut sansa de a se antrena alaturi de Kaicho Jon Bluming. Ma bucura faptul ca Sempaiul nostru a reusit sa indeplineasca visul multora dintre voi...eu unul, chiar regret faptul ca nu a fost posibil sa ma aflu printre voi. Am remarcat si faptul ca au aparut fete noi. Sper sa formati un grup unit, care intelege si traieste in spiritul Kyokushinului. Imi e dor de orele de antrenament de acolo, imi e dor de tot. Dar cand se va ivi ocazia, voi face o vizita la Club Mixed Martial Arts. Va salut pe toti!
OSSSU!!!

"Pastreaza capul plecat, privirea ridicata, gura inchisa si mintea deschisa.
1000 de zile de antrenament....un incepator ...10 000 de zile de training...un maestru."
Masutatsu Oyama
Sus In jos
mma




Mesaje : 89
Puncte : 199
Reputatie : 7
Data de inscriere : 05/06/2010

Salutare, CLUB MMA! Empty
MesajSubiect: raspuns ptr ionutz..   Salutare, CLUB MMA! Icon_minitimeLun Sept 05, 2011 2:25 pm

Osu!
Te astept cand doresti.. Very Happy Numai ca intre timp de la sempai,sensei am ajuns shihan :sunt centura 5dan..Asa a considerat kaicho jon bluming ca trebuie sa fiu centura 5dan kyokushin budokai...Nu puteam sa-l contrazic Very Happy
Osu!
Sus In jos
ionutz

ionutz


Mesaje : 8
Puncte : 18
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/06/2010

Salutare, CLUB MMA! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare, CLUB MMA!   Salutare, CLUB MMA! Icon_minitimeLun Sept 05, 2011 9:00 pm

Lucrul asta nu-l stiam. Trebuia sa ma puna la curent domnul Marian. Felicitari! Oricum sunt mandru ca v-am avut profesor...si sunt sigur ca nu sunt singurul. Ar trebui sa stim sa ne respectam valorile si sa le promovam, sa apreciem persoanele care depasesc conditia...sa lasam rautatile, invidia, aroganta, infatuarea, deoparte...pentru ca toate sunt strans legate cu prostia. Iar lumea are nevoie doar de invigatori, nu de oameni slabi.

OSU!!!
Sus In jos
pisikutza

pisikutza


Mesaje : 81
Puncte : 93
Reputatie : 4
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 46

Salutare, CLUB MMA! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare, CLUB MMA!   Salutare, CLUB MMA! Icon_minitimeJoi Sept 08, 2011 12:56 pm

Buna,Ionutz!
Ai fost elevul lui Shihan....Tare mult as vrea sa te cunosc....,sa vad ce elevi a scos Shihan.Cred ca un elev din cei mai buni,nu?
Si pentru mine e o onoare sa ma antrenez alaturi de Shihan.La fiecare antrenament invat cate ceva nou.E super!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salutare, CLUB MMA! Empty
MesajSubiect: Re: Salutare, CLUB MMA!   Salutare, CLUB MMA! Icon_minitime

Sus In jos
 
Salutare, CLUB MMA!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» calendar MMA club
» La multi ani, CLUB MMA GL!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Noutati :: Avizier-
Mergi direct la: