Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 program pentru luna august..ce a mai ramas din luna..

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
mma




Mesaje : 89
Puncte : 199
Reputatie : 7
Data de inscriere : 05/06/2010

program pentru luna august..ce a mai ramas din luna.. Empty
MesajSubiect: program pentru luna august..ce a mai ramas din luna..   program pentru luna august..ce a mai ramas din luna.. Icon_minitimeVin Aug 12, 2011 2:19 pm

Joi 11.08.2011 a fost examenul de centura .Cei mai multi au meritat centurile,dar au fost si cativa nu multi care nu s-au pregatit cum trebuie ptr examen.Dar asta e ..
Duminica 14.08.2011 daca va fi frumos intentionam sa facem o iesire in aer liber cu totii pentru cateva ore de antrenament si apoi un gratar mare..
Astept sa ma sunati cel tarziu pana sambata seara pentru ca sa stiu daca mergem..Eu sper sa mergeti in numar cat mai mare.
Apoi in PERIOADA 26-29.08.2011 vom pleca intr-un syagiu daca ne strangem la mare in statiunea EFORIE NORD
CAZAREA va fi 25 lei pe noapte si drumul va mai trebui ,cred ca undeva la 35 ron.Nu va costa foarte mult.Cu 150 ron de om se poate rezolva.
Cazarea va fi la o vila in statiunea EFORIE NORD


Programul va fi urmatorul:
Joi 26.08.2011 antrenament de seara
Vineri antrenament de dimineatza si seara
Sambata antrenamnet de dimineatza ..seara petrecere
duminica mai vedem noi ce o sa facem ..
Antrenamentele vor avea loc pe plaja...Si o sa avem si cateva surprize..

OSU!


Sus In jos
pisikutza

pisikutza


Mesaje : 81
Puncte : 93
Reputatie : 4
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 46

program pentru luna august..ce a mai ramas din luna.. Empty
MesajSubiect: Re: program pentru luna august..ce a mai ramas din luna..   program pentru luna august..ce a mai ramas din luna.. Icon_minitimeSam Aug 13, 2011 4:30 pm

Daca nu apare nimic neprevazut....,suntem alaturi. Wink
Sus In jos
Saricikka




Mesaje : 6
Puncte : 6
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/06/2011
Varsta : 25
Localizare : Galati

program pentru luna august..ce a mai ramas din luna.. Empty
MesajSubiect: Re: program pentru luna august..ce a mai ramas din luna..   program pentru luna august..ce a mai ramas din luna.. Icon_minitimeDum Aug 21, 2011 3:01 pm

Mi-ar place sa merg si eu la Constanta in EforieNord dar parintii nu prea vor sa ma lase ... deci... ori spun: Distractie placuta! ori: Hai la mare! Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





program pentru luna august..ce a mai ramas din luna.. Empty
MesajSubiect: Re: program pentru luna august..ce a mai ramas din luna..   program pentru luna august..ce a mai ramas din luna.. Icon_minitime

Sus In jos
 
program pentru luna august..ce a mai ramas din luna..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» pentru toti luptatorii ..neaaparat..acestea sunt pozitiile de baza
» Cerere??
» Program si taxa ?
» antrenamente clubmma

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Noutati :: Noutati-
Mergi direct la: