Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 NE-AM INTORS...

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
mma




Mesaje : 89
Puncte : 199
Reputatie : 7
Data de inscriere : 05/06/2010

NE-AM INTORS... Empty
MesajSubiect: NE-AM INTORS...   NE-AM INTORS... Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 4:38 am

Am venit de la campionatul de la sibiu...a fost binisor..nu elevii mei au fost de vina.Ei au facut tot ce le-a stat in putinta sa castige...respect maxim ptr ei.Stiu ei mai bine cum au stat lucrurile.Va transmit rezultatele.
Loc I stan tiberiu copii si loc III kata.campion national
loc II ionica george -80 seniori vicecampion national (geocorsicanu) Very Happy
loc III kumite fete 11-13 ani Miircia alexandra
loc III kata senioare Stase Cristina ( nu cred ca o campioana mondiala la kata pe echipe si vicecampioana la individual nu e in stare sa impresioneze arbitrii din iko sosai Very Happy ),dar sa trecem peste asta ..pentru mine si ptr multi ea este campioana...
Loc III Cernesenco Albert +90 ... Very Happy Laughing a fost foarte tare..
loc IV Mihai Viorel kata seniori( stiu cum a fost doar..ma abtin)
Loc IV dumitrascu Ionut -90
Loc IV milea georgiana kumite si kata 11-13 ani
Cel mai defavorizat a fost Calin Custura..el trebuia sa fie campionul la juniori dar din cauza unor fete sau fetitze romantice Laughing nu a reusit saracul..sincer cred ca ii manca pe marii luptatori de la categoria sa..dar mergem inainte ...I will never surender... Very Happy ..Asta va fi regula de baza in clubul nostru.. Smile
Cocias Cristi a luptat bine dar fiind primul lui meci a fost putin timorat..Va trece el si peste asta Very Happy in rest a fost bine..
Sunt multumit de voi.Sper ca o sa va antrenati mult mai mult..si o sa fiti mult mai intereasti de kyokushin ca pana acuma...
De voi depinde totul..
OSU! Arigato gozei masuta!
Toate cele bune!
Sus In jos
energyc_boy

energyc_boy


Mesaje : 43
Puncte : 48
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 44

NE-AM INTORS... Empty
MesajSubiect: Re: NE-AM INTORS...   NE-AM INTORS... Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 7:49 am

FELICITARI pentru toti cei care au participat la concurs si sint constient ca ati dat tot ce a fost mai bun din voi , pentru ca a avut cine sa traga de voi la sala , imi pare rau ca nu am putut sa merg si eu , imi doream foarte mult dar... bravo baieti am auzit ca la un meci cu ALBERT adversaru lui a disparut instantaneu din fata aparatului de filmat dupa ce ia dat un pumn Very Happy bounce bravo BAROSS GEOCORSICANU Laughing ti-a prins bine scarile de pe faleza bounce acum ca ai scapat de regim , cred ca o sa iti faci o masa de bastan lol! dar apropo vezi ca sintem in luna postului , asa ca ai grija ce maninci Twisted Evil sint constient de CRISTINA ca executa la perfectie kata si eu unu am cam vazut ce fel de kata se executa la campionate , nu as comparao pe nici una de acolo cu CRISTINA , mi-ar fie mie rusine daca as face lucru asta ,am idee cu cine a concurat si banuiesc ca au fost favorizate acele persoane , NO BINE AMU ... eu sint bucuros ca am o colega ca tine in sala si sustin cu tarie vorbele lui SHIHAN ANATOLY DANILOV esti multipla CAMPIOANA , esti cea mai buna dintre cele mai bune! uffff VIOREL viorele ce sa intimplat toata lumea da din umeri scratch poate ne vedem la o bere si dupa ce bem naveta de bere iesim in domneasca si facem kata la 2 dimineata ce zici bounce accepti provocarea queen hmmmm IONUT stiu ca esti supalat Mad dar lasa ca trece eu unu stiu ca esti un bun luptator , ma astept la un loc mai bun data care vine pentru ca stiu ca poti mai mult dar sa nu te superi pe mine ca iti zic , trebe sa iti schimbi stilu de lupta , oricum nu trebe sa te demoralizezi , in viata sint bune si rele nu? cum ai facut STAN TIBERIU elephant cistigai un meci si sareai in sus de bucurie ca ai luat locu unu si ai luat bravo tibi felicitari sa ii dai vestea lui pretenu tau cosmin king bounce
si nu in ultimu rind felicit copii care au luptat si se vor antrena incontinuare pentru a participa la cit mai multe concursuri si sa ajunga in topul celor mai buni luptatori OSU cheers
Sus In jos
oyama's ghost

oyama's ghost


Mesaje : 4
Puncte : 4
Reputatie : 0
Data de inscriere : 29/03/2011

NE-AM INTORS... Empty
MesajSubiect: Re: NE-AM INTORS...   NE-AM INTORS... Icon_minitimeMar Apr 12, 2011 12:39 pm

Felicitari tuturor pentru efortul si sacrificiile facute pentru acest campionat!
Mma, incet-incet mi se intaresc banuielele si devin certitudini despre capetenia federatiei iko sosai! Oare asa este in orice federatie? Cei din iko sosai m-au facut sa-mi arunc tot echipamentul pe geam! Imi este ciuda ca suntem condusi de profitori carora le este frica sa fie depasiti dar asta este inevitabil! felicitari si tie, mma, pentru rezultatul lor! Fara tine, nu ar fi ajuns aici! Never back down! never surrender! Osu!
Sus In jos
mihai69vio




Mesaje : 77
Puncte : 82
Reputatie : 1
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 54
Localizare : galati

NE-AM INTORS... Empty
MesajSubiect: Re: NE-AM INTORS...   NE-AM INTORS... Icon_minitimeVin Apr 15, 2011 12:53 am

Very Happy osu !
... da , a fost bine , pacat ca cei din iko sosai ne-au furat la gramaj mai ceva ca in piata !!!una peste alta ne-am prezentat mai mult decat onorabil...
...auzi explicatie la ei - ai facut impecabil dar...ti-am dat 8,2 !!! Evil or Very Mad ...pacat...
Sus In jos
calin

calin


Mesaje : 8
Puncte : 14
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/06/2010

NE-AM INTORS... Empty
MesajSubiect: Re: NE-AM INTORS...   NE-AM INTORS... Icon_minitimeVin Apr 15, 2011 3:44 am

Felicitari tuturor pentru rezultate!
Ramane sa ne pregatim pentru campionatele ce urmeaza. Osu!
Sus In jos
Continut sponsorizat





NE-AM INTORS... Empty
MesajSubiect: Re: NE-AM INTORS...   NE-AM INTORS... Icon_minitime

Sus In jos
 
NE-AM INTORS...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Noutati :: Noutati-
Mergi direct la: