Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Conditii, reguli de intrare?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Sir Andrew




Mesaje : 1
Puncte : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 08/03/2011
Varsta : 43

Conditii, reguli de intrare? Empty
MesajSubiect: Conditii, reguli de intrare?   Conditii, reguli de intrare? Icon_minitimeMar Mar 08, 2011 5:50 am

Salutare la toti membrii.
De cativa ani chicotesc cu ideea de a face un sport de contact. Simt nevoia de asa ceva. Imi este inexplicabil insa doresc acest lucru. Problema este ca am fost destul de masiv la viata mea. Am 1.80 si 95 kg. De cca un an fac sport regulat, alerg, bicicleta si mai rar la sala, insa zilnic fac miscare. Am slabit 20 de kg. Stiu am fost mare...Very Happy, insa am dat de gustul sportului si imi place. Acum stiu ca fiecare sport e ceva diferit...in fine...ma pierd in detalii.
Ce vreau sa intreb, primiti si persoane cu o conditie fizica nu prea ok, care sa se dezvolte in timp prin acest sport? Sunt anumite criterii?
Multumesc anticipat.

PS: Se poate veni sa vad cum decurg antrenamentele. Si daca da, cand, ca sa nu dau buzna aiurea pe acolo. Multam.
Sus In jos
pisikutza

pisikutza


Mesaje : 81
Puncte : 93
Reputatie : 4
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 46

Conditii, reguli de intrare? Empty
MesajSubiect: Re: Conditii, reguli de intrare?   Conditii, reguli de intrare? Icon_minitimeMar Mar 08, 2011 3:35 pm

Eu zic sa vii.Vezi despre ce este vorba...si daca iti place....ramai.
Incearca.
Ai programul pe site.
Sus In jos
Kh3ops




Mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/09/2011

Conditii, reguli de intrare? Empty
MesajSubiect: Re: Conditii, reguli de intrare?   Conditii, reguli de intrare? Icon_minitimeSam Sept 24, 2011 6:19 pm

sunt nou , pe forumul vostru si as vrea si eu sa stiu daca se platesc antrenamentele acestea ca as vrea si eu sa vin ... Smile
Sus In jos
pisikutza

pisikutza


Mesaje : 81
Puncte : 93
Reputatie : 4
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 46

Conditii, reguli de intrare? Empty
MesajSubiect: Re: Conditii, reguli de intrare?   Conditii, reguli de intrare? Icon_minitimeDum Sept 25, 2011 10:12 pm

Mai bine vii la sala si vorbesti cu Shihan. Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Conditii, reguli de intrare? Empty
MesajSubiect: Re: Conditii, reguli de intrare?   Conditii, reguli de intrare? Icon_minitime

Sus In jos
 
Conditii, reguli de intrare?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fiecare practicant trebuie sa stie aceste reguli despre dojo(sala de antrenament)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discutii Generale :: Intrebari-
Mergi direct la: