Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ..................

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
energyc_boy

energyc_boy


Mesaje : 43
Puncte : 48
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 44

.................. Empty
MesajSubiect: ..................   .................. Icon_minitimeMar Feb 01, 2011 8:04 am

pacat ca unii din ziua de azi nu se duc la sala decit sa invete sa dea cu pumnu , eu unu ma mindresc ca fac acest sport si totodata recunosc ca ma dus pe drumu cel bun , ma invatat sa fiu disciplinat, corect , am avut de invat multe pe aceasta cale si nu neaparat sa invat sa lovesc ci pur si simplu face parte din viata de zi cu zi sa trec cu bine greutatile . inainte cind cineva imi dadea o brosura sau o caseta cu antrenamente-le lui MASOYAMA era ceva de nedescris acel sentiment si inca o sa mai am de invatat de acum incolo foarte multe si ma bucur ca vin la aceasta sala ptr ca esti un antrenor exceptional si totodata iti doresc mult succes in cariera sportiva ! si doresc tuturor sportivilor sa ajunga ca tine . OSU
Sus In jos
mma




Mesaje : 89
Puncte : 199
Reputatie : 7
Data de inscriere : 05/06/2010

.................. Empty
MesajSubiect: Re: ..................   .................. Icon_minitimeMar Feb 01, 2011 4:38 pm

Multumim...osu!
Sus In jos
pisikutza

pisikutza


Mesaje : 81
Puncte : 93
Reputatie : 4
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 46

.................. Empty
MesajSubiect: Re: ..................   .................. Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 6:07 pm

Karate-ul ne modeleaza trupul si spiritul.Dar putini sunt cei care inteleg asta....Pacat....
Si da, mma este un bun antrenor, un bun calauzitor.Urmati-l si poate veti ajunge ca el....Este cred,modelul tuturor celor care il cunosc.
Sus In jos
Continut sponsorizat





.................. Empty
MesajSubiect: Re: ..................   .................. Icon_minitime

Sus In jos
 
..................
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discutii Generale :: Discutii-
Mergi direct la: