Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 fight

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
mma




Mesaje : 89
Puncte : 199
Reputatie : 7
Data de inscriere : 05/06/2010

fight Empty
MesajSubiect: fight   fight Icon_minitimeDum Aug 15, 2010 3:25 am

Am fost intrebat de un ,,mare luptator"" de ce am pierdut in meci cu Daniel Ghita.Ce sa zic?
Consider ca a fost o lupta corecta dupa reguli de k-1.Nu stiu care ar fi fost rezultatul daca as fi luptat dupa reguli de MMA...dar asta e,nu eu sunt in masura sa organizez meciuri in Romania...A fost primul meci pe care eu l-am pierdut la mine acasa.Multi oameni care nu ma cunosc m-au descosiderat mult din cauza ca am pierdut un meci.Daca pierdeam in fata unui incepator as mai fi avut ceva de obiectat,dar a fost un meci de k-1 in fata unui luptator experimentat care s-a dovedit a fi mai bun in sistemul de lupta k-1.Asta nu inseamna ca este un luptator mai bun ca mine.Daca luptam in reguli de MMA oare cum luptam?Cei care nu au habar de o lupta adevarata vorbesc multe si nevrute.Ce sa le fac? Sa dau curs la avioanele lor?niciodata..Ii invit sa lupte si ei cu Daniel Ghita dupa reguli K-1 si mai vorbim dupa.
Si daca se cosidera in masura sa aiba obiectiuni la adresa mea ii astept la sala unde imi desfasor activitatea:luni si miercuri de la 19.oo,adresa este pe site
Nu poti trece prin ploaie fara sa te uzi....Au mai fost luptatori care au mai pierdut un meci...pot da exemple.
ii invit pe marii luptatori la mine la sala sa luptam....amical,si sa demonstrezse ca-s luptatori..In artele martiale nu conteaza care castiga si care pierde...alta este esetna luptei..
Inca odata am pierdut doar un singur meci in toate cariera mea...cel cu Daniel Ghita.Asa pentru necunascatori..Daca pierdeamin fata unui incepator taceam malc...numai comentam
OSU!
Sus In jos
mihai69vio




Mesaje : 77
Puncte : 82
Reputatie : 1
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 54
Localizare : galati

fight Empty
MesajSubiect: Re: fight   fight Icon_minitimeMar Aug 17, 2010 2:54 pm

osu !
acel ''mare luptator'' chiar nu a pierdut nicio lupta,asta daca a luptat ? Wink
Sus In jos
energyc_boy

energyc_boy


Mesaje : 43
Puncte : 48
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 44

fight Empty
MesajSubiect: Re: fight   fight Icon_minitimeMar Feb 01, 2011 8:29 am

esti cel mai bun dintre cei mai buni iar daca acel luptator a pus aceasta intrebare inseamna ca e santa clauss si nu ceea pare din punctu meu de vedere , si la urma urmei asa e in sport nu mereu cistigam mai si pierdem dar iesim cu fruntea sus de pe suprafata de lupta si ca iesim pe propiile picioare ceea ce e cel mai important , ma insel oare scratch
Sus In jos
pisikutza

pisikutza


Mesaje : 81
Puncte : 93
Reputatie : 4
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 46

fight Empty
MesajSubiect: Re: fight   fight Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 7:38 am

Nu te inseli Energyc_Boy.Il cunosc pe mma de cand era copil (sa zicem).E un luptator extraordinar, iar viata la slefuit asa cum trebuie....E cel care ne arata drumul cel bun ....
Sus In jos
pisikutza

pisikutza


Mesaje : 81
Puncte : 93
Reputatie : 4
Data de inscriere : 30/10/2010
Varsta : 46

fight Empty
MesajSubiect: Re: fight   fight Icon_minitimeVin Feb 04, 2011 6:03 pm

Sa il urmati,ca nu o sa va para rau....Incerc sa fac acelasi lucru si eu..... Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





fight Empty
MesajSubiect: Re: fight   fight Icon_minitime

Sus In jos
 
fight
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Discutii Generale :: Discutii-
Mergi direct la: